Informacje kontaktowe:

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
we Wrocławiu


ul. Paprotna 14
51-117 Wrocław
tel. 71-327-30-00
fax 71-327-30-09
Nr telefonu dyżurnego
od poniedziałku do piątku
w godzinach pracy: 71-327-30-10

email:wios@wroclaw.pios.gov.pl

› dowiedz się więcej

Sprawdź jakość powietrza
w swoim telefonie

Sprawdź prognozy jakości powietrza
na najbliższe dni
w swoim telefonie

Książka adresowa

Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska
Waldemar Kulaszka
e-mail: kulaszka@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-327-30-00

 

Zastępca Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska
Mariusz Wojewódka
e-mail: wojewodka@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-327-30-00

 

Dyrektor WIOŚ we Wrocławiu
Piotr Cyganek
e-mail: cyganek@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-327-30-00


Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu

ul. Paprotna 14
51-117 Wrocław
tel. 71-327-30-00
fax 71-327-30-09
e-mail: wios@wroclaw.pios.gov.pl

Godziny urzędowania: pn.-pt. 730-1530
Skargi i wnioski przyjmuje Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska lub wyznaczony przez niego zastępca w wtorek w godzinach 900-1200 oraz 1500-1600

 

Laboratorium Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu

ul. Pułaskiego 54
50-443 Wrocław
tel. 71-348-61-14, 71-348-37-43

 

Wydział Inspekcji
naczelnik: Maria Siwiak
e-mail: siwiak@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-327-30-19

 

Wydział Monitoringu Środowiska
naczelnik: Barbara Kwiatkowska – Szygulska
e-mail: szygulska@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-327-30-40

 

Laboratorium Wojewódzkiego Inspektoratu
kierownik: Elżbieta Sznajder
e-mail: sznajder@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-348-61-14

 

Pracownia Laboratorium z siedzibą we Wrocławiu
kierownik: Wiesława Olech
e-mail: olech@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-348-37-43

 

Wydział Budżetu, Finansów i Egzekucji Należności Pieniężnych
naczelnik: Ewa Knaziak
e-mail: knaziak@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-327-30-51

 

Wydział Kadr i Szkolenia
naczelnik: Bartłomiej Sidor
e-mail: sidor@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-327-30-08

 

Wydział Administracyjno-Techniczny
naczelnik: Grzegorz Kurasiewicz
e-mail: kurasiewicz@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 71-327-30-05


Delegatura WIOŚ w Jeleniej Górze

ul. Warszawska 28
58-500 Jelenia Góra
tel. 75-767-94-12
fax 75-764-89-89
e-mail: poczta@jgora.pios.gov.pl
Godziny urzędowania: pn.-pt. 700-1500
Skargi i wnioski przyjmuje Kierownik Delegatury lub wyznaczony przez niego zastępca w poniedziałek w godzinach 1200-1500

 

Kierownik delegatury
Róża Magdalena Ciechanowicz
e-mail: magdalena.ciechanowicz@jgora.pios.gov.pl
Telefon: 75-767-94-12

 

Dział Inspekcji
kierownik: Katarzyna Buczyńska
e-mail: katarzyna.buczynska@jgora.pios.gov.pl
Telefon: 75-767-94-12 w. 23

 

Pracownia Laboratorium z siedzibą w Jeleniej Górze
kierownik: Izabela Kałuzińska
e-mail: izabela.kaluzinska@jgora.pios.gov.pl
Telefon: 75-767-94-13 w. 27

 

Pracownia do spraw obsługi sieci pomiarowej monitoringu powietrza z siedzibą w Jeleniej Górze
kierownik: Anna Miechur
e-mail: anna.miechur@jgora.pios.gov.pl
Telefon: 75-764-94-45 w. 39, 44

 

Samodzielne stanowiska pracy ds. administracyjno – technicznych
koordynator: Iwona Magdziak
e-mail: iwona.magdziak@jgora.pios.gov.pl
Telefon: 75-767-94-12 w.34


Delegatura WIOŚ w Legnicy

ul. Rzeczypospolitej 10/12
59-220 Legnica
tel. 76-854-14-00
fax 76-850-61-38
e-mail: legnica@wroclaw.pios.gov.pl
Godziny urzędowania: pn.-pt. 700-1500
Skargi i wnioski przyjmuje Kierownik Delegatury lub wyznaczony przez niego zastępca w środy w godzinach 800-1100

 

Kierownik delegatury
Łucja Strzelec
e-mail: strzelec@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 76-854-14-00

 

Dział Inspekcji
kierownik: Aleksander Filak
e-mail: filak@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 76-854-14-00 w. 103

 

Pracownia Laboratorium z siedzibą w Legnicy
kierownik: Beata Langowska – Sobota
e-mail: sobota@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 76-854-14-00 w. 111

 

Samodzielne stanowiska pracy ds. administracyjno – technicznych
koordynator: Barbara Jaremczak
e-mail: jaremczak@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 76-854-14-00 w. 120


Delegatura WIOŚ w Wałbrzychu

ul. A. Mickiewicza 16
58-300 Wałbrzych
tel. 74-842-33-22
fax 74-842-33-05
e-mail: walbrzych@wroclaw.pios.gov.pl
Godziny urzędowania: pn.-pt. 700-1500
Skargi i wnioski przyjmuje Kierownik Delegatury lub wyznaczony przez niego zastępca w poniedziałki w godzinach 1100-1400

 

Kierownik delegatury
Zdzisław Kędziora
e-mail: kedziora@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 74-842-33-22

 

Dział Inspekcji
kierownik: Urszula Paluch
e-mail: paluch@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 74-842-48-24 w. 22

 

Pracownia Laboratorium z siedzibą w Wałbrzychu
kierownik: Katarzyna Chmielnicka
e-mail: chmielnicka@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 74-842-26-21 w. 43

 

Samodzielne stanowiska pracy ds. administracyjno – technicznych
koordynator: Jolanta Zygadło
e-mail: zygadlo@wroclaw.pios.gov.pl
Telefon: 74-842-53-36 w. 21